Skrydis oro balionu Vilniuje Kaina

Vilnius – viena iš gražiausių Europos sostinių ir viena iš nedaugelio, virš kurių leidžiama skristi karšto oro balionais. Vilniaus miestas garsėja ne tik kultūros paminklais, bet ir vaizdingomis gamtinėmis teritorijomis.

Kaina: 99 Eur/аsmeniui

Skrydis oro balionu Trakuose Kaina

Trakai – Lietuvos turizmo simbolis, kasmet sulaukiantis nemažo turitsų dėmesio, panašiai kaip Venecija Italijoje ar Sankt Peterburgas Rusijoje. Trakai yra miestas ant vandens, tik jis ne prie jūros, o apsuptas ežerų.

Kaina: 99 Eur/аsmeniui

Skrydis oro balionu dviese kaina

„Romantiška porelė“ – tai VIP skrydis oro balionu. Užsisakę šį skrydį, skrisite oro balionu tik Jūs ir Jūsų antra pusė, be jokių kitų pašalinių žmonių.


Kaina: 349 Eur/dviems asmenims

Keturių asmenų skrydis oro balionu kaina

Skrydis oro balionu keturių asmenų grupei – tai puiki proga skristi pigiau bei puikiai praleisti laiką su artimais žmonėmis.

Kaina: 379 Eur/keturiems asmenims

Šešių asmenų skrydis oro balionu kaina

Skrydis oro balionu šešiems asmenims. Užsisakę šį skrydį, skrisite viename krepšyje tik Jūs ir Jūsų draugai bei pilotas. Gražios akimirkos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Kaina: 559 Eur/šešiems asmenims

Indvidualus skrydis oro balionu iš pasirinktos vietos kainos teirautis

Individualūs skrydžio oro balionu projektai, tokie kaip pakilimas iš įmonės ar namo kiemo, pririšto oro baliono skrydis ir kt.

Dėl kainos teirautis.