Mes susitinkame 30 min. prieš skrydį.
Susitikimo vieta, kaip ir pakilimo vieta, parenkama pagal vėjo stiprumą bei kryptį.
Kiekvieną keleivį informuojame asmeniškai.

Visa skrydžio oro balionu pramogа vidutiniškai trunka 2 – 2,5 val. (pasiruošimas skrydžiui, instruktažas keleiviams, oro baliono paruošimas, skrydis oro balionu ir iškilmingas skrydžio užbaigimas).
Pats skrydis nuo pakilimo iki nusileidimo trunka 1 valandą.

Mes turime tris balionus. Pagal užsiregistravusių žmonių skaičių parenkamas optimalus variantas. Тai gali būti nuo dviejų iki šešių asmenų viename krepšyje.

Skrydžiui savo atsakomybe keleivis gali pasiimti fotoaparatą ar vaizdo kamerą. Rekomenduojama juos įdėti į minkštus dėklus, kurie apsaugotų aparatūrą nuo galimų mechaninių pažeidimų nusileidimo metu. Už savo daiktus prieš skrydį, skrydžio metu ir po skrydžio yra atsakingi keleiviai.

Skrydis oro balionu visiškai priklauso nuo meteorologinių sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai metereologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau dažnai išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą, skrydis saugumo sumetimais gali būti atšauktas.

Ruošiantis skrydžiui ir skrydžio metu geriausia vilkėti kelnes, striukę ar marškinius ilgomis rankovėmis (pageidautina nedegios medžiagos), avėti storapadžiais batais, turėti odines pirštines. Rytais paprastai žolė būna šlapia, todėl patogesni yra aukšti guminiai batai. Vakarais nusileidimo vietoje gali būti daug uodų, todėl patogiau su marškiniais ilgomis rankovėmis. Ruošiantis skrydžiui, skrydžio metu ar po nusileidimo yra tikimybė šiek tiek išsitepti. Kai kurių balionų krepšiai yra pakankamai žemi, todėl pravartu turėti kepurę, kuri apsaugotų nuo degiklių karščio.

Jei keleivis turi sveikatos sutrikimų ar esanti nėščia, geriausia dėl skrydžio iš anksto pasitarti su gydytoju. Bet kuriuo atveju apie savo sveikatos sutrikimus ar nėštumą keleivis privalo informuoti pilotą.

Draudžiama prieš skrydį ir skrydžio metu vartoti stiprius alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas.